Klub funguje za podpory:

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

Historie klubu

Vytvořeno středa 28. listopad 2007 23:00 Aktualizováno středa 11. duben 2012 19:30 Datum zveřejnění Napsal Administrator

Počátky kopané v Obřanech jsou zaznamenány již v roce 1928, ale klub kopané byl založen až roku 1945. Od této doby se začíná psát více či méně úspěšná historie klubu, který byl posléze začleněn do tělovýchovné jednoty TJ Sokol Brno – Obřany. Do dnešních dnů se v klubu vystřídala spousta týmů a v současné době zde působí dva týmy mužů a tři mládežnické týmy. Současná členská základna čítá 70 fotbalistů z toho 40 žáčků mládeže.

Tuesday the 17th. Affiliate Marketing.