Klub funguje za podpory:

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/skobrany.cz/skobrany.cz/plugins/content/facebooklikeandrecommend/facebooklikeandrecommend.php on line 26

O hřišti

Vytvořeno středa 28. listopad 2007 23:00 Aktualizováno středa 11. duben 2012 19:33 Datum zveřejnění Napsal Administrator

Umístění klubu

Fotbalové hřiště se nachází na ulici Zlatníky vedly řeky Svitavy, podél které vede oblíbená výletní trasa turistů, cyklistů a rodičů s dětmi, kteří v hojném počtu využívají k občerstvení hospůdku na hřišti. Největší návštěvnosti se hospůdka těší v letních měsících, ale i během chladnějšího počasí je o občerstvení zájem. Hospůdka má k dispozici rozlehlé venkovní prostory s dětským hřištěm a jednu vnitřní místnost. V roce 2004 došlo v důsledku budování kanalizačního systému k přesunu fotbalových kabin za druhou bránu. Došlo k poražení letitých topolů kolem hřiště a následnému oplocení. Od této doby mají fotbalisté i návštěvníci k dispozici moderní budovu se sociálním zázemím. V roce 2007 prošel trávník rozsáhlou rekonstrukcí, na které se podíleli všichni členové oddílu. Při této rekonstrukci došlo k provzdušnění, propískování a dosetí hřiště. Kvalita hřiště se tímto zásahem a následnou péčí správců areálu dostala na úroveň odpovídající divizním soutěžím. Nad hřištěm ve stráni vede železniční trať Brno – Havlíčkův Brod.

Kulturní činnost

V tomto roce členové oddílu uspořádali mimo fotbalových utkání i celou řadu společenských akcí. Namátkou jmenujme Hodové odpoledne, Dětský den, Pálení čarodějnic či koncert rockové kapely Kentaur. Konaly se zde i různé firemní oslavy a několik utkání křesťanské ligy.

Týmy:
Muži A – městský přebor – II. třída
Muži B – základní soutě? – IV. třída

Žáci – mladší žáci –  II.třída
Přípravka – starší přípravka – III. třída
Přípravka – mladší přípravka – III. třída

Úspěchy
K největším úspěchům posledních let patří vítězství mladší přípravky ve III. třídě v sezóně 2005/2006 a návrat mužů do městského přeboru v roce 2007, kde se v současné době umisťují v horní polovině tabulky.

Budoucnost
Vedení oddílu chce v následujících letech zkompletovat mládežnické týmy tak, aby vznikla návaznost mezi jednotlivými věkovými kategoriemi (od přípravky po muže) a umisťovali se na předních místech svých soutěží a šířili tak dobré jméno obřanské kopané.. Dalším cílem je stabilizace A mužstva mužů v městském přeboru a posílení B mužstva mužů tak, aby bylo dobrou podporou pro A mužstvo.
V oblasti kultury a společenských akcí chce vedení pokračovat v nastoleném trendu a pořádat i nadále akce pro širokou veřejnost. Jedním z cílů je také další vylepšení sportovního areálu tak, aby se zde všichni návštěvníci cítili co nejlépe.

Tuesday the 17th. Affiliate Marketing.